OPIS INWESTYCJI

Siódme Niebo to najnowszy i najwyższy kompleks powstający przy Nowym Bulwarze. Położony jest w I linii zabudowy, od plaży dzieli go zaledwie o 40 m, a dzięki przemyślanemu i przyciągającemu wzrok projektowi Siódme Niebo zapewnia niezapomniane widoki zarówno na morze, jak i na góry z każdego apartamentu.

Siódme Niebo z pewnością przyciąga wzrok. Dwie smukłe, 35-piętrowe wieże usytuowano tak, aby z balkonów każdego z apartamentów można się było cieszyć widokami na zachody słońca nad Morzem Czarnym. To jednak bynajmniej nie wszystko, co Siódme Niebo zaoferuje swoim mieszkańcom i gościom – nazwa zobowiązuje, a deweloper dołożył wszelkich starań, aby to zobowiązanie wypełnić. Widok na morze zapewni, obok balkonu każdego z apartamentów, również zlokalizowany między wieżami odkryty basen wypełniony morską wodą, do dyspozycji będzie też basen kryty, centrum fitnessu, strefa rekreacyjna, bary i restauracje (w tym widokowa na dachu). Obsługę gości zapewni recepcja, a o ich spokój i bezpieczeństwo zatroszczy się całodobowa ochrona i system monitoringu. 

Siódme Niebo zlokalizowano przy nadmorskim parku na Nowym Bulwarze, obok ul. Lecha i Marii Kaczyńskich. Przy tej samej ulicy ulokowane są również inne największe i najbardziej prestiżowe inwestycje Nowego Batumi – m.in. kompleks hotelu Euphoria (od wchodzącego w jego skład kasyna Eclipse i największego w Batumi centrum handlowego Metro City Forum dzieli Siódme Niebo zaledwie 150 m).

Szczegóły inwestycji

Ceny

Wieża Wschodnia:

od 1 400 $ / m2

W stanie deweloperskim, deweloper oferuje wykończenie pod klucz wraz z kompletem wyposażenia za ok. 450 $ / m(cena zależeć będzie od wybranego wariantu).

Wieża Zachodnia:

od 1 500 $ / m2

W stanie deweloperskim, deweloper oferuje wykończenie pod klucz wraz z kompletem wyposażenia za ok. 450 $ / m2 (cena zależeć będzie od wybranego wariantu).

Ceny są uzależnione od piętra i położenia lokalu.

Finansowanie

Raty 0% do stycznia 2022 r.
Pierwsza wpłata – od 30% ceny

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy:
tak

Forma własności:
pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Infrastruktura

Na terenie kompleksu znajdować się będą:

  • bary
  • restauracje
  • sklepy
  • sale konferencyjne
  • kryty i odkryty basen
  • SPA
  • centrum fitness
  • plac zabaw dla dzieci
  • parking naziemny i podziemny

Obsługa wynajmu

Kompleksową obsługą wynajmu nabytego apartamentu zajmować się będzie sam deweloper.
Koszt takiej usługi to 30% od osiągniętego przychodu (w tym czynsz i gruziński podatek od dochodów z wynajmu – 5%).

Siódme Niebo oferuje gwarantowaną minimalną stopę zwrotu – umowa kupna-sprzedaży przewiduje wypłatę co najmniej 7% ceny zakupu rocznie.

Czynsz miesięczny

1 $ / m²

Dostępne lokale

od 33,33 m²

Termin oddania

grudzień 2020 r.

WIZUALIZACJE ZEWNĘTRZNE

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

PRZYKŁADOWE APARTAMENTY

Apartament z dwiema sypialniami

95,38 m2

Apartament z oddzielną sypialnią

45,94 m2

Apartament-studio

34,87 m2

LOKALIZACJA

PREZENTACJA WIDEO

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW