OPIS INWESTYCJI

Rezydencja BI znajduje się w centrum turystycznego Batumi, które skupia najnowsze i najbardziej prestiżowe inwestycje miasta – przy parku na Nowym Bulwarze, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Lecha i Marii Kaczyńskich. Od plaży dzieli ją zaledwie 120 m, a obowiązujące przepisy budowlane sprawiają, że choć jest położona w II linii zabudowy, właściciele apartamentów od 8. ptr. będą mogli cieszyć się panoramicznymi widokami na morze (na działkach między Rezydencją BI a morzem nie mogą powstać budynki wyższe, niż 7 kondygnacji). Atrakcyjny wizualnie projekt wraz z infrastrukturą typową dla inwestycji klasy premium (m.in. kryty basen z sauną i jacuzzi oraz kino letnie i bar widokowy na dachu) łączy się przy tym z atrakcyjną ceną – wszystko to sprawia, że apartament w Rezydencji BI jest jedną z najatrakcyjniejszych propozycji inwestycyjnych w Batumi.

Niewątpliwym atutem Rezydencji BI jest również inwestor – w Batumi funkcjonuje już (i przynosi zyski właścicielom) jego wcześniejszy aparthotel. Wcześniejsze doświadczenie zaowocowało przemyślaną i bogatą infrastrukturą kompleksu – krytym basenem z centrum odnowy biologicznej, klubem dziecięcym oraz kinem letnim i barem widokowym na dachu. Ponadto w pobliżu Rezydencji BI mieści się również (w kompleksie hotelu Euphoria) największe centrum handlowe Batumi – Metro City Forum, oraz największe batumskie kasyno – Eclipse.

Rezydencji BI przewidziano oczywiście parking. Obsługę gości i właścicieli zapewni czynna całą dobę recepcja, a o ich bezpieczeństwo zadba ochrona. Wynajmem apartamentów pod nieobecność właścicieli zajmie się BI Management – spółka-córka inwestora, zarządzająca już wynajmem apartamentów wakacyjnych we wcześniejszej inwestycji grupy. Dzięki doświadczeniu operatora Rezydencja BI proponuje inwestorom unikalną na batumskim rynku nieruchomości opcję – możliwość zarządzania wynajmem Państwa apartamentu z gwarantowanym, 8% zyskiem – liczonym od ceny zakupu apartamentu wykończonego pod klucz z kompletem mebli i wyposażenia.

Szczegóły inwestycji

Ceny

Wykończenie pod klucz, z kompletem mebli i wyposażenia:

od 1 000 $ / m2

Stan surowy zamknięty:

od 550 $ / m2

Ceny są uzależnione od piętra i położenia lokalu.

Finansowanie

Raty 0% do grudnia 2021 r.
Wymagana pierwsza wpłata – od 30% ceny.

Deweloper, jako jedyny w Batumi, umożliwia dokonanie pierwszej wpłaty (30% ceny) przy podpisaniu umowy przedwstępnej kupna-sprzedaży, a spłatę pozostałych 70% – przy odbiorze (po zakończeniu budowy), wiąże się to jednak ze wzrostem ceny 1 m2 o 50 $.

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy (cesja):
tak

Forma własności:
pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Infrastruktura

Na terenie inwestycji znajdować się będą:

 • bar
 • kawiarnia
 • mini market
 • siłownia
 • sala fitnessu
 • centrum dziecięce
 • kino letnie i bar widokowy na dachu
 • kryty basen
 • strefa odnowy biologicznej
 • kawiarnia dziecięca
 • zielone patio
 • plac zabaw dla dzieci
 • parking

Obsługa wynajmu

Kompleksową obsługą wynajmu nabytego apartamentu zajmować się będzie wyspecjalizowana firma BI Management. Oferowane będą trzy warianty takiej usługi:

 1. Operator zapewnia 8% gwarantowanego dochodu rocznie (dotyczy wyłącznie apartamentów kupionych z wykończeniem pod klucz przez dewelopera).
 2. Operator pobiera 40% od osiągniętego przez apartament przychodu (w tych 40% zawierają się czynsz, opłaty eksploatacyjne i gruziński podatek od dochodów z wynajmu – 5%).
 3. Operator pobiera 10% od osiągniętego przez apartament przychodu, a jego właściciel ponosi wszelkie koszty związane z utrzymaniem apartamentu (czynsz, media itd.) i samodzielnie rozlicza podatek dochodowy.

Czynsz miesięczny

1 $ / m2 (przy opłacie za rok z góry – 0,5 $ / m2)

Dostępne lokale

od 27,2 m2

Termin oddania

lipiec 2021 r.

WIZUALIZACJE ZEWNĘTRZNE

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

LOKALIZACJA

PREZENTACJA WIDEO

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW