OPIS INWESTYCJI

Słoneczne Ogrody to pierwsza inwestycja w sektorze aparthotelowym w Gruzji realizowana przez inwestora z Europy Zachodniej – kompleks buduje brytyjska firma deweloperska MRMU. Na wyjątkowo dużej działce (10 000 m2) mieszczą się zarówno obszerne tereny zielone (inwestor, co nieczęste, pieczołowicie zachował starodrzew na działce budowlanej) z placem zabaw, mini aquapark, jak trzy budynki aparthotelowe – Oleander, Mziuri Gardens (w którym 9 pięter zajmie hotel ***** Crowne Plaza) i Hortensia. Staranny projekt zapewni widok na morze ze wszystkich apartamentów w kompleksie. Słoneczne Ogrody położone są w I linii zabudowy, w zacisznej dzielnicy Batumi (Makhinjauri) z niską zabudową jednorodzinną i niewielkimi pensjonatami oraz rodzinnymi hotelami. Mieści się w niej jedna z głównych atrakcji Batumi – mający 110 ha imponujący ogród botaniczny. Inną zaletą takiej lokalizacji jest bliskość kolejnej inwestycji brytyjskiej firmy deweloperskiej MRMU – kompleksu sanatoryjnego Batumi Healthcare&Wellness Center. Obie inwestycje mają się wzajemnie uzupełniać – Słoneczne Ogrody stanowić będą atrakcyjne miejsce noclegowe dla kuracjuszy, a własne elekroautobusy zapewnią komfortowy dojazd zarówno „do wód” (siarkowych, o wartościach zdrowotnych zbliżonych do tych z polskiego Lądka-Zdroju), jak i do centrum miasta. Warto podkreślić, że taka koncepcja zapewni całoroczne zainteresowanie ze strony gości.

Projektując Słoneczne Ogrody nie zapomniano o codziennych potrzebach właścicieli i gości apartamentów – na dolnych kondygnacjach znajdą się sklepy, restauracje i bary, a ponadto w kompleksie przewidziano kryty i odkryty basen, centrum fitnessu oraz SPA. W kompleksie znajdzie się także podziemny parking. O komfort zadba całodobowa recepcja i konsjerż, a o bezpieczeństwo – ochrona. Kompleks zapewni również właścicielom apartamentów pełną obsługę wynajmu. Największym jednak atutem Słonecznych Ogrodów jest własny klub plażowy z odkrytym basenem, połączony bezpośrednią kładką z kompleksem – to pierwsza taka inwestycja w Batumi.

Szczegóły inwestycji

Ceny

Budynki Hortensja i Oleander:

od 850 $ / m2

W stanie deweloperskim, deweloper oferuje na podstawie oddzielnej umowy wykończenie pod klucz wraz z kompletnym wyposażeniem w cenie 400 $ / m2).

Budynek Mziuri Gardens:

od 1 100 $ / m2

W stanie deweloperskim, deweloper oferuje na podstawie oddzielnej umowy wykończenie pod klucz wraz z kompletnym wyposażeniem w cenie 400 $ / m²).

Ceny są uzależnione od piętra i położenia lokalu.

Finansowanie

Raty 0% do stycznia 2022 r.
Wymagana pierwsza wpłata – od 30% ceny.

Możliwość odsprzedania apartamentu przed zakończeniem budowy (cesja): tak

Forma własności:
pełna własność z udziałem w gruncie, potwierdzona zapisami w księgach wieczystych

Infrastruktura

Na terenie kompleksu znajdować się będą:

 • bary
 • restauracje
 • sklepy
 • sale konferencyjne
 • tereny zielone (działka 10 tys. m2, zachowany starodrzew)
 • kryte i odkryte baseny
 • SPA
 • centrum fitness
 • mini aquapark
 • plac zabaw dla dzieci
 • parking naziemny i podziemny

Obsługa wynajmu

Kompleksową obsługą wynajmu nabytego apartamentu zajmować się będzie wyspecjalizowana firma zewnętrzna.

Koszt takiej usługi to zaledwie 10% od osiągniętego przychodu (oprócz tego należy opłacić czynsz, opłaty eksploatacyjne i gruziński podatek od dochodów z wynajmu – 5%).

Czynsz miesięczny

od października do kwietnia – 1 $ / m²

 

od maja do września (czynny klub na plaży kompleksu) – 2 $ / m²

Dostępne lokale

od 43,0 m²

Termin oddania

grudzień 2021 r.

WIZUALIZACJE ZEWNĘTRZNE

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

PRZYKŁADOWE APARTAMENTY

Apartament z oddzielną sypialnią

65 m2

Mały apartament-studio

43 m2

Duży apartament-studio

68,6 m2

LOKALIZACJA

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW